Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Loukku sanoi:Kiitos Binh jeesistä. Eiköhän se tästä kun kopioi oikeen osoitteen..
Sami sanoi:Tämä kyllä osui. It's a keeper
![]()
Tiukutauku sanoi:Errrrittäin hieno Railmaster!!Mahtaako olla 2502.52.00? Omega on onnistunut mielestäni kohtuullisen hyvin toteuttamaan Railmasterissa sellaisen jokapaikan kellon. Menee niin puvun kuin farkkujenkin kanssa ihan jees.
Näinhän se on modattu seiko 5. Ostin taulun parin vuoden takaisesta erästä jenkeistä. Vaihdatin taulun kellosepällä. Hirschin remmi on Stockalta. Ainakin omaa silmää miellyttävä kokonaisuus tuli.vhild sanoi:^Tuo taitaa olla modattu Seiko?
SNZH57:sta tein tällaisen. En raskinut vaihtaa taulua siihen. Alkuperäistaulussa oli sopivasti enemmän blingiä. Sopi kiiltävään mesh rannekkeeseen.Binh sanoi:Kyllä on nätti modattu Seiko. Ostitko se modattuna vai modasitko sen itse? Olen myös suunnittelut aloittaa modausta, kunhan löydän SNZH57 kellon.
Kellofoorumi on Tyyliniekan ylläpitämä kelloaiheinen yhteisö, joka tavoittaa kuukausittain jopa kaksikymmentä tuhatta vierailijaa.